На півночі Криму стався новий викид сірчистого газу

На півночі Криму стався новий викид сірчистого газу

"Влада" Армянська запевняє, що концентрація шкідливих речовин не є небезпечною

На півночі анексованого Криму стався новий викид сірчистого газу на підприємстві "Кримський титан". Місцеві жителі скаржаться на неприємний запах у повітрі.

Коментарів немає