"Влада" Армянська запевняє, що концентрація шкідливих речовин не є небезпечною
На півночі анексованого Криму стався новий викид сірчистого газу на підприємстві "Кримський титан". Місцеві жителі скаржаться на неприємний запах у повітрі.
"Влада" Армянська запевняє, що концентрація шкідливих речовин не є небезпечною
На півночі анексованого Криму стався новий викид сірчистого газу на підприємстві "Кримський титан". Місцеві жителі скаржаться на неприємний запах у повітрі.
Коментарів немає