Мешканця Луганщини, який зруйнував знак «Україна», засудили на два роки

Мешканця Луганщини, який зруйнував знак «Україна», засудили на два роки

52-річного чоловіка визнано винним та засуджено до двох років позбавлення волі за фактом вчинення хуліганських дій

На Луганщині засудили чоловіка, який 6 липня в Станиці Луганській зруйнував знак «Україна», встановлений біля автошляху з круговим рухом.

Коментарів немає