52-річного чоловіка визнано винним та засуджено до двох років позбавлення волі за фактом вчинення хуліганських дій
На Луганщині засудили чоловіка, який 6 липня в Станиці Луганській зруйнував знак «Україна», встановлений біля автошляху з круговим рухом.
Коментарів немає