Київський райсуд Харкова 30 серпня продовжив обрання запобіжного заходу для п'ятьох підозрюваних у нападі на автобус з активістами на Харківщині. Напередодні дев'ятьох підозрюваних заарештовано на 2 місяці.
Про це кореспондентові Укрінформу розповів речник прокуратури Харківської області Дмитро Чубенко.
Коментарів немає