Запорізька облрада скасувала сесію через коронавірус у депутатів

Запорізька облрада скасувала сесію через коронавірус у депутатів

Голова Запорізької обласної ради скасував сесію, заплановану на 1 жовтня, через виявлення в депутатському корпусі хворих на COVID-19.

Відповідне розпорядження оприлюднено на сайті облради, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Коментарів немає