Голова Запорізької обласної ради скасував сесію, заплановану на 1 жовтня, через виявлення в депутатському корпусі хворих на COVID-19.
Відповідне розпорядження оприлюднено на сайті облради, повідомляє кореспондент Укрінформу.
Голова Запорізької обласної ради скасував сесію, заплановану на 1 жовтня, через виявлення в депутатському корпусі хворих на COVID-19.
Відповідне розпорядження оприлюднено на сайті облради, повідомляє кореспондент Укрінформу.
Коментарів немає