Жінка, яка втопила машину в центрі Харкова, виявилася співробітницею ДСНС

Жінка, яка втопила машину в центрі Харкова, виявилася співробітницею ДСНС

Винуватиця ДТП Ганна Січкар працює начальником юридичного сектору в ДСНС

Про це повідомляє Telegram-канал «Труха-Харків».

Коментарів немає