У Миколаївській міськраді зранку 26 серпня проходять обшуки.
Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на пресслужбу Нацполіції області. «26 серпня слідчі ГУНП в Миколаївській області та співробітники Управління стратегічних розслідувань ДСР Нацполіції у супроводі спецпризначенців у рамках кримінального провадження за ознаками ст. 364 «Зловживання владою або службовим становищем» ККУ проводять слідчі дії в управлінні земельних ресурсів, Центрі надання адміністративних послуг та управлінні архітектури Миколаївській міської ради", - йдеться у повідомленні. Деталі обіцяють повідомити згодом. Читайте також: Мер Миколаєва просить звільнити керівника Служби автодоріг областіУ свою чергу, міський голова Олександр Сєнкевич вважає це передвиборним піаром. Про це очільник міста заявив 26 серпня під час засідання міськвиконкому. «Попереду вибори, отож будуть і обшуки, і затримання, і звинувачення. Потім пройдуть вибори і все розсиплеться. Отож треба бути готовими», - Сєнкевич.
Коментарів немає