Новий голова УЗ розповів, як хоче оптимізувати кількість співробітників компанії

Новий голова УЗ розповів, як хоче оптимізувати кількість співробітників компанії

Новий голова правління "Укрзалізниці" Володимир Жмак заявив, що хоче оптимізувати кількість співробітників компанії, та запропонує модель, за якої люди збережуть свої робочі місця.

Про це він сказав в інтерв'ю liga.net.

Коментарів немає