Новини економіки: монети 25 копійок виводять з обігу, найбільшу баржу спустили на воду

Про зростання цін. У Мінекономіки прогнозують зростання інфляції на початку 2021 року.

Про виведення з обігу монет 25 копійок. Нацбанк з 1 жовтня 2020 року виводить з обігу монети номіналом 25 копійок та банкноти зразка випуску до 2003 року.

Про найбільшу баржу. В Ізмаїлі добудували несамохідну 128-метрову баржу для Світловодського річкового терміналу, яку 29 вересня спустили на воду. Це найбільша баржа, побудована в історії незалежної України.

Коментарів немає