Стан трирічної дівчинки, яку лікують від COVID-19 у Львові, покращився

Стан трирічної дівчинки, яку лікують від COVID-19 у Львові, покращився

Стан трирічної пацієнтки, яку з середини вересня рятують у Львівському «Охматдиті» від тяжкої пневмонії, спричиненої COVID-19, покращується.

Про це сказала на брифінгу директор Львівського обласного «Охматдиту» Олександра Бурда, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Коментарів немає