Стан трирічної пацієнтки, яку з середини вересня рятують у Львівському «Охматдиті» від тяжкої пневмонії, спричиненої COVID-19, покращується.
Про це сказала на брифінгу директор Львівського обласного «Охматдиту» Олександра Бурда, повідомляє кореспондент Укрінформу.
Коментарів немає