У столичних лікарнях перебувають 499 хворих на COVID-19, 92 пацієнтів - у тяжкому стані.
Як повідомляє кореспондент Укрінформу, про це на брифінгу поінформував Київський міський голова Віталій Кличко. "У нас збільшується кількість хворих, які потребують госпіталізації. Сьогодні в стаціонарах медзакладів столиці перебувають 499 хворих на COVID-19, у тому числі 18 дітей. 92 пацієнти у тяжкому стані, 8 – під апаратами штучної вентиляції легень (ШВЛ - ред.)", - сказав він. Кличко зазначив: з підозрою на коронавірус в лікарнях перебуває 51 киянин, а хворих на пневмонію тільки минулої доби госпіталізували 99. Усього у лікарнях таких пацієнтів майже 700. Читайте також: Навчальний рік у Києві почнеться 1 вересня, але в нових умовах — КличкоЗа словами очільника міста, сьогодні лікарні першої хвилі фактично функціонують як інфекційні госпіталі. Також готові вже приймати хворих і лікарні другої хвилі. "Вони забезпечені медикаментами, мають все необхідне для лікування таких пацієнтів обладнання", - додав Кличко. Читайте також: Київ залишається у "жовтій" зоні, за добу - 156 випадків COVID-19Як повідомлялося, в Україні станом на 21 серпня лабораторно підтвердили 100 643 випадки COVID-19, із них за добу – 2106. У столиці вже 11 328 підтверджених випадків захворювання на COVID-19", за минулу добу - 156.
Коментарів немає