Через наїзд майора двоє курсанток втратили ноги, третя – з переломами

Майор Володимир Холодний, який наїхав на курсанток Української військово-медичної академії 25 серпня, не був викладачем і раніше служив в АТО, а троє дівчат зазнали каліцтв внаслідок наїзду.

Джерело: "Укрінформ", "Громадське", "АрміяІнформ"

Пряма мова начальника Української військово-медичної академії, полковника медичної служби Валерія Савицького на брифінгу: "Сталася трагедія: дійсно, військовослужбовець на власному транспорті наїхав на групу майбутніх слухачів академії. Троє слухачок дістали травми нижніх кінцівок різного ступеня складності.

Коментарів немає