Медики покинули мертву жінку в під'їзді, бо боялися коронавірусу

Медики покинули мертву жінку в під'їзді, бо боялися коронавірусу

У Рівному тіло померлої жінки пролежало 5 год. у під'їзді житлового будинку на вул. Соборній, бо жодна зі служб не взялася доправити померлу в морг.

У 71-річної пенсіонерки була підозра на коронавірус, тому жодна служба не ризикнула транспортувати її. Про це повідомив син покійної на гарячу лінію телеканалу "Рівне 1".

Коментарів немає