Порівняно з попереднім тижнем, вміст забруднювальних речовин у повітрі міста знизився
З 25 по 31 серпня 2020 року у повітрі в Києві зафіксовано перевищення середньодобових гранично допустимих концентрацій забруднюючих речовин. Про це повідомляє Центральна геофізична обсерваторія імені Бориса Срезневського за даними спостережень на стаціонарних постах.
Коментарів немає