У Броварах Київської області поліцейський, перебуваючи в стані сп'яніння, на пішохідному переході збив двох жінок. Одна з них померла від отриманих травм.
Про це повідомляє управління комунікацій Нацполіціі Київської області.
У Броварах Київської області поліцейський, перебуваючи в стані сп'яніння, на пішохідному переході збив двох жінок. Одна з них померла від отриманих травм.
Про це повідомляє управління комунікацій Нацполіціі Київської області.
Коментарів немає