За статевою ознакою. Медики з’ясували, чому COVID-19 по-різному впливає на чоловіків та жінок

За статевою ознакою. Медики з’ясували, чому COVID-19 по-різному впливає на чоловіків та жінок

Вчені визначили, для кого коронавірус небезпечніше (Фото: REUTERS / Tyrone Siu /)

Нове дослідження, присвячене вивченню чоловічих і жіночих імунних реакцій на новий коронавірус, може пояснити, чому чоловіки зазвичай гірше переносять COVID-19.

Коментарів немає