Вчені назвали три небезпечні фактори, які призводять до смерті від коронавірусу

Вчені назвали три небезпечні фактори, які призводять до смерті від коронавірусу

Ожиріння на 48% збільшує ризик смерті людини від коронавірусної хвороби

Дослідники із американського Університету Тулейн з'ясували, що найчастіше від ускладнень, викликаних коронавірусною хворобою, помирають люди, які страждають від високого кров'яного тиску, ожиріння і цукрового діабету одночасно. Результати дослідження опубліковано на сайті EurekAlert!.

Коментарів немає