МОЗ планує створювати резервні ліжка для пацієнтів на базі госпіталів МВД та СБУ

МОЗ планує створювати резервні ліжка для пацієнтів на базі госпіталів МВД та СБУ

Міністерство охорони здоров'я планує перепрофілюати госпіталі МВД та СБУ для боротьби із Covid-19. Також плануються зміни до критеріїв червоної зони. Про це розповів головний санітарний лікар України Віктор Ляшко в ефірі Громадського радіо.

"У першу чергу ми шукаємо можливості, як і де перепрофільовувати заклади. Зараз ми розглядаємо можливість залучення інститутів Академії медичних наук, лікарень відомчих служб, таких як Укрзалізниця, Державне управління справами, госпіталі МВС, СБУ, Держприкордонслужби, це все потенційно наш резерв ліжок, які ми можемо розгортати ", - зазначив Ляшко.

Коментарів немає