Міністерство охорони здоров'я України може знизити фінансування лікарень, які маніпулюють безпідставними госпіталізаціями пацієнтів з коронавірусом COVID-19. Для цього введуть понижуючий коефіцієнт.
Про це в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна" заявив головний санітарний лікар Віктор Ляшко.
Коментарів немає