Окружний адмінсуд Києва вводить карантин через випадок COVID-19

Окружний адмінсуд Києва вводить карантин через випадок COVID-19

Позовні заяви прийматимуть через електронну систему

Окружний адміністративний суд Києва вводить карантинні обмеження. У одного з працівників підтвердився діагноз COVID-19.

Коментарів немає