Вірус стає злішим: лікарні під Одесою переповнені хворими з COVID-19

Вірус стає злішим: лікарні під Одесою переповнені хворими з COVID-19

Лікар з Ізмаїла повідомила, що коронавірус став більш агресивним

В Одеській області почало збільшуватися кількість пацієнтів з коронавірусом. За словами лікарів, COVID-19 став сильнішим, і пацієнти набагато важче переносять хворобу. Лікарні Ізмаїла переповнені, а лікарі працюють на знос.

Коментарів немає