Лікар з Ізмаїла повідомила, що коронавірус став більш агресивним
В Одеській області почало збільшуватися кількість пацієнтів з коронавірусом. За словами лікарів, COVID-19 став сильнішим, і пацієнти набагато важче переносять хворобу. Лікарні Ізмаїла переповнені, а лікарі працюють на знос.
Коментарів немає