У Києві за добу кількість нових випадків COVID-19 зросла вдвічі. Новий антирекорд

У Києві за добу кількість нових випадків COVID-19 зросла вдвічі. Новий антирекорд

У Києві 2 вересня зафіксували новий антирекорд. За добу кількість нових випадків коронавірусу зросла вдвічі.

Про це повідомляє карта Ради національної безпеки і оборони.

Коментарів немає