«Не віриш у коронавірус? Приходь до нас і віра повернеться». Інтерв’ю з головним лікарем «ковідного» шпиталя

«Не віриш у коронавірус? Приходь до нас і віра повернеться». Інтерв’ю з головним лікарем «ковідного» шпиталя

Головний лікар столичної лікарні №4 Тетяна Мостепан: «Не треба себе обманювати, безкоштовної медицини ніколи не було»

Київська міська клінічна лікарня №4 одна з трьох найбільших у Києві, визначених для боротьби з коронавірусною інфекцію. Перших хворих вона почала приймати ще у березні. Нині ж медичний заклад повністю перепрофільований під Covid. З 395 ліжок за останніми даними заповнено 77%. Лише за останній тиждень цей показник зріс на 10%. На відміну від початку епідемії, нині значно більше «важких» пацієнтів, які потребують кисневого забезпечення. Як запевняє міністр охорони здоров’я Максим Степанов, «ковідні» лікарні забезпечені «киснем» на 35-40%. Але й є такі, де до 80% ліжок підведене таке забезпечення.

Коментарів немає