У Києві пройшла виставка "АГРО-2020" з гучними прем'єрами нової техніки

У Києві пройшла виставка

З 11 по 14 серпня 2020 року на території Національного комплексу "Експоцентр України" відбулася найголовніша аграрна подія – "АГРО-2020". Попри непростий карантинний період, виставка вкотре продемонструвала потужний аграрний потенціал України та об'єднала усіх тих, хто прагне його розвивати й надалі.

У цьому році у виставці "АГРО-2020" взяли участь 729 компаній. На виставку завітало 38 тис. відвідувачів.

Коментарів немає