Штрейкбрехерів немає - українські шахтарі відповіли Лукашенку на заклики їхати до Білорусі

Штрейкбрехерів немає - українські шахтарі відповіли Лукашенку на заклики їхати до Білорусі

Українські шахтарі не будуть їхати до Білорусі на заміну побратимам, які страйкують проти незаконного режиму Олександра Лукашенка.

"Президент Білорусі Олександр Лукашенко під час візиту на агрокомбінат "Дзержинський" дозволив собі погрожувати страйкарям тим, що на робочі місця протестуючих приїдуть "безробітні шахтарі з України"... Шахтарі - одна із самих солідарних каст у світі. Запевняю, що ніхто з українських шахтарів не збирається їхати до Білорусі, щоб виступити в якості штрейкбрехерів!", - написав голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець у Facebook.

Коментарів немає