Село на Херсонщині закрили на карантин

Село на Херсонщині закрили на карантин

З 29 серпня у селі Зміївка Бериславського району будуть встановлені карантинні блокпости на в'їзді та виїзді з населеного пункту.

Відповідні заходи запроваджують у зв'язку зі спалахом коронавірусу серед жителів села. Про це повідомила Херсонська ОДА у Facebook.

Коментарів немає