У виконувача обов'язків начальника управління освіти Рівненської області Олександра Набочука діагностували Covid-19.
"У нього 21 серпня піднялася температура й він пішов на самоізоляцію. За рекомендацією сімейного лікаря йому зробили ПЛР-тест, який показав позитивний результат", повідомляє заступник голови Рівненської ОДА Сергій Подолін.
Коментарів немає