Україна вперше за багато років відправила вантаж зерна у Саудівську Аравію

Україна вперше за багато років відправила вантаж зерна у Саудівську Аравію

Українська компанія відправила вантажне судно з 60 тис. т пшениці з морпорту "Чорноморськ" до Саудівської Аравії.

Це перша поставка за 12 років, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Коментарів немає