Українська компанія відправила вантажне судно з 60 тис. т пшениці з морпорту "Чорноморськ" до Саудівської Аравії.
Це перша поставка за 12 років, повідомляє "Інтерфакс-Україна".
Українська компанія відправила вантажне судно з 60 тис. т пшениці з морпорту "Чорноморськ" до Саудівської Аравії.
Це перша поставка за 12 років, повідомляє "Інтерфакс-Україна".
Коментарів немає