Ольга Фреймут опублікувала перше фото після новини про зараження коронавірусом

Ольга Фреймут опублікувала перше фото після новини про зараження коронавірусом

Ведуча підтвердила, що заразилася COVID-19

22 серпня стало відомо, що Ольга Фреймут, яка погодилася брати участь в новому сезоні "Танців з зірками", Заразилася коронавірусом. На наступний день українська ведуча підтвердила свій діагноз, повідомивши, що лікується вдома.

Коментарів немає