Шмигаль спустився у вугільну шахту: фото

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль побував на державній шахті "Торецька" в Донецькій області.

Главу уряду серед інших супроводжували т.в.о. міністра енергетики та захисту навколишнього середовища Ольга Буславець і голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко. Про це повідомляється на сайті Кабінету Міністрів України.

Під час візиту обговорили функціонування мономіст, прив'язаних до вугільних шахт.

Коментарів немає