Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль побував на державній шахті "Торецька" в Донецькій області.
Главу уряду серед інших супроводжували т.в.о. міністра енергетики та захисту навколишнього середовища Ольга Буславець і голова Донецької облдержадміністрації Павло Кириленко. Про це повідомляється на сайті Кабінету Міністрів України.
Під час візиту обговорили функціонування мономіст, прив'язаних до вугільних шахт.
Коментарів немає