Незалежність – це гідність, спротив зневазі до свої країни. Про це Gazeta.ua розповіла психологиня Лариса Волошина.
"У Криму завжди День незалежності викликав образливі посмішки серед місцевого населення та регіональних еліт. Його там не сприймали. Тому для мене Незалежність почалася зі спротиву, от саме цій образі, зневазі до моєї країни", – додала Волошина.
Коментарів немає