З нужника вилазили пацюки, і я читав їм лекції. Щоб не втратити себе — найцікавіше в журналі "Країна"

"Коли потрапляєш у неволю, у підвали, проходиш через катування, безнадію, камери смертників, береш досвід і звідти, - каже в інтерв'ю "Країні" вчений та релігієзнавець Ігор КОЗЛОВСЬКИЙ. - Щоб встояти, потрібне вміння працювати з внутрішнім простором. Розумієш, що все навколо є травмувальним, лишається тільки внутрішнє.

У підвалах були не тільки політв'язні, а й кримінальники. Рятувала гнучкість емоційного інтелекту – вміння вибудовувати простір відносин у болючому середовищі. Щоб не загубити себе в тому жаху, треба виговорювати. З нужника час від часу вилазили пацюки, і я читав їм лекції – ділився власними сенсами".

ТАКОЖ У НОМЕРІ:

Коментарів немає