«Нафтогаз» завдає шкоди державі, продаючи газ за заниженими цінами – ЗМІ

«Нафтогаз» завдає шкоди державі, продаючи газ за заниженими цінами – ЗМІ

«Нафтогаз» монополізує ринок торгівлі газом, щоб в подальшому диктувати свої ціни – ЗМІ

НАК «Нафтогаз» через свою дочірню компанію ГК «Нафтогаз» продає промисловим споживачам газ за цінами нижчими від ринкових, при цьому торгуючи в збиток навіть собі. Про це йдеться в розслідуванні, опублікованому на «Цензор.net».

Коментарів немає