У Києві стрімко зростає кількість заражених коронавірусом. Однак роботу громадського транспорту, в тому числі йі метро, зупинять тільки в тому разі, коли лікарні та медики не зможуть надати допомогу пацієнтам з COVID-19. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, передає "Свобода Live".
"Я не хочу про це говорити. Якщо станеться вибух (захворюваності. – Ред.), то ми будемо змушені переходити до таких речей, винятково турбуючись про здоров'я і життя людей", – сказав Кличко.
Коментарів немає