Кличко розповів, чи можуть в Києві знову закрити метро

Кличко розповів, чи можуть в Києві знову закрити метро

У Києві стрімко зростає кількість заражених коронавірусом. Однак роботу громадського транспорту, в тому числі йі метро, ​​зупинять тільки в тому разі, коли лікарні та медики не зможуть надати допомогу пацієнтам з COVID-19. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, передає "Свобода Live".

"Я не хочу про це говорити. Якщо станеться вибух (захворюваності. – Ред.), то ми будемо змушені переходити до таких речей, винятково турбуючись про здоров'я і життя людей", – сказав Кличко.

Коментарів немає