Деякі банки надсилають клієнтам повідомлення про залишок на рахунку, який формується не лише з власних коштів, а й з кредитного ліміту. В результаті клієнти можуть скористатися кредитними коштами, навіть не усвідомлюючи цього.
Після цього доведеться погасити не тільки суму кредитного ліміту, а й комісію та відсотки за користування. Банки у такому випадку зловживають правами клієнтів, кажуть у пресслужбі Нацбанку.
Коментарів немає