При запропонованій НКРЕКП ставці на старі активи 3% буде зірвано програму приватизації держпакетів обленерго.
Таку думку висловила народний депутат Людмила Буймістер на засіданні НКРЕКП.
При запропонованій НКРЕКП ставці на старі активи 3% буде зірвано програму приватизації держпакетів обленерго.
Таку думку висловила народний депутат Людмила Буймістер на засіданні НКРЕКП.
Коментарів немає