Керівник "Укрзалізниці" не бачить сенсу у співпраці з Deutsche Bahn

Керівник

Підписаний меморандум залишиться на папері

Голова правління "Укрзалізниці" Володимир Жмак не бачить можливості та сенсу у співпраці з німецькою Deutsche Bahn. Україну та Німеччину важко порівняти.

Коментарів немає