Якщо ви потрапляли в шторм, то пам’ятаєте правило — дивитись у далекий горизонт. Ні в якому разі не на хвилі чи корму корабля. Тільки вперед, звіряючи час від часу правильність курсу за приборами.
Цей спільний погляд вперед та постійне коригування курсу дає кожному відчуття команди. Немає можливості обговорювати помилки чи причини. Є ціль — прийти разом до берега, не збившись з курсу.
Наш корабель штормить. В кожного за своєю шкалою, але правила спільні. Є багато суперечок що таке криза — це можливості чи перевірка на виживання? Думаю, це залежить від назви берега, до якого ви хочете прийти. Він може називатись «Стратегія вижити». Або «Стратегія нового берега». Я за стратегію #2, тому що в ній ти займаєш активну позицію пошуку, а не очікування. Ти керуєш курсом, тобто рухом корабля, а не йдеш за хвилями з найменшими витратами, щоб вижити. Що потрібно знати, наважуючись на «Стратегію нового берега»?
Коментарів немає