У Міністерстві розвитку економіки торгівлі та сільського господарства вважають, що 4 млрд грн держпідтримки аграріям недостатньо, тому в наступному році ця сума буде вищою.
Як передає Укрінформ, про це в інтерв'ю виданню Фокус сказав міністр розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства Ігор Петрашко.
Коментарів немає