В Україні почав дорожчати бензин. Пальне має потенціал до зростання ще на 1 грн/л.
"Зараз через профіцит пропозиції маржа між дрібним оптом і роздробом мінімальна. Тому трейдери використовують кожну можливість для зростання цін. Але підвищують їх повільно. У вересні гуртові поставки стануть дорожчими і зростання цін прискориться", - каже експерт з енергетики Геннадій Рябцев, пише "Сегодня".
Коментарів немає