Обшуки в службових приміщеннях Укрзалізниці у Вінниці та Києві проводять правоохоронці.
Поліція та СБУ викрили корупційну схему, через яку державі завдали збитків на майже 12 млн гривень, повідомляє пресслужба Міністерства внутрішніх справ.
Обшуки в службових приміщеннях Укрзалізниці у Вінниці та Києві проводять правоохоронці.
Поліція та СБУ викрили корупційну схему, через яку державі завдали збитків на майже 12 млн гривень, повідомляє пресслужба Міністерства внутрішніх справ.
Коментарів немає