Через всесвітню пандемію коронавірусу у 2020 році вперше за 20 років зросла кількість вкрай бідних людей, цього року число таких осіб збільшилося на 88 – 115 мільйонів.
До кінця наступного року кількість вкрай бідних зросте на 150 мільйонів, передає Укрінформ із посиланням на Світовий банк.
Коментарів немає