Для України прийнятні тільки двосторонні перемовини з РФ - дипломат

Для України прийнятні тільки двосторонні перемовини з РФ - дипломат

"Мінський" і "нормандський" формати мертві давно.

Про це в інтерв'ю журналу "Країна" говорить дипломат Володимир Василенко.

Коментарів немає