Кабінет Міністрів ініціює антимонопольне розслідування стосовно учасників газового ринку щодо необґрунтованого підвищення ними цін на газ для споживачів.
Про це повідомило Укрінформу поінформоване джерело в уряді.
Кабінет Міністрів ініціює антимонопольне розслідування стосовно учасників газового ринку щодо необґрунтованого підвищення ними цін на газ для споживачів.
Про це повідомило Укрінформу поінформоване джерело в уряді.
Коментарів немає