Меморандум із «Запоріжсталлю» покращить екологічну ситуацію в Запорізькій області, — Боговін

Меморандум із «Запоріжсталлю» покращить екологічну ситуацію в Запорізькій області, — Боговін

Реалізація меморандуму дозволить скоротити викиди пилу та окису азоту на 20%

21 жовтня 2020 року підписано Меморандум між Запорізькою облдержадміністрацією та ПАТ «Запоріжсталь» щодо спільних зобов’язань у сфері охорони довкілля. Під документом, який ознаменує старт співпраці обласної влади та великого бізнесу в інтересах екологічної безпеки регіону, свої підписи поставили голова Запорізької облдержадміністрації Віталій Боговін і Генеральний директор «Запоріжсталі» Олександр Мироненко.

Коментарів немає