Увечері понеділка, 24 серпня, в Анкарі телевежу Атакюлє, яка є "символом турецької столиці", підсвітили українськими кольорами.
"Завершили святкування Дня Незалежності в Анкарі в особливому місці спільним виконанням гімну з громадою. Дякуємо турецьким друзям за солідарність і теплі привітання", - написав у Twitter Надзвичайний і Повноважний посол України в Туреччині Андрій Сибіга.
Коментарів немає