Епопея навколо висилки українських сезонних робітників з Естонії за порушення коронавірусного карантину все ще триває. До ситуації підключилося адвокатське бюро Triniti, яке не вважає справу закінченою, повідомляє сайт err.ee.
"Дотепер ми не знаємо причин, чому цих українців вислали з Естонії. Усі дев'ять людей вже покинули Естонію і, за моїми даними, перебувають на території України. Суть спору в тому, що в папері від поліції жодного обґрунтування не написано. Там просто повідомляється про рішення поліції, що людина мусить покинути Естонію. І вказано строк, коли вона мусить це зробити. Ми почали судитися, щоб зрозуміти, в чому ж причина. Щоб у майбутньому знати, чого не робити, а що обов'язково треба робити", – заявив адвокат Triniti Раміль Пярді.
Коментарів немає