З 1 вересня будуть діяти нові правила в'їзду на територію Білорусі для українців. Перетнути кордон можна буде лише при наявності закордонного паспорта, йдеться у постанові Кабміну.
"Це поліпшить захист українських громадян, оскільки в разі втрати за кордоном внутрішнього паспорта ідентифікація українця зарубіжними установами є тривалою і складною. А в разі втрати закордонного паспорта процедура буде більш оперативною", - пояснюють в Держприкордонлужбі.
Коментарів немає