У компанії наголошують, що висадка пасажирів і надалі здійснюватиметься
АТ «Укрзалізниця» з 7 вересня тимчасово скасовує посадку пасажирів у Тернополі, що потрапив у «червону» зону. Про це повідомляє пресслужба Укрзалізниці.
У компанії наголошують, що висадка пасажирів і надалі здійснюватиметься
АТ «Укрзалізниця» з 7 вересня тимчасово скасовує посадку пасажирів у Тернополі, що потрапив у «червону» зону. Про це повідомляє пресслужба Укрзалізниці.
Коментарів немає