«Укрзалізниця» скасовує посадку пасажирів у Тернополі з 7 вересня

«Укрзалізниця» скасовує посадку пасажирів у Тернополі з 7 вересня

У компанії наголошують, що висадка пасажирів і надалі здійснюватиметься

АТ «Укрзалізниця» з 7 вересня тимчасово скасовує посадку пасажирів у Тернополі, що потрапив у «червону» зону. Про це повідомляє пресслужба Укрзалізниці.

Коментарів немає