«Якщо залишити «Центренерго» при державі, то це питання буде тягнути рейтинг президента донизу»
Приватизація «Центренерго» повинна відбутися після її об’єднання з вугільними шахтами і створення вертикально-інтегрованої компанії. Про це пише член наглядової ради Інституту енергетичних стратегії Юрій Корольчук в своєму блозі на сайті «Кореспондент».
Коментарів немає