Приватизація Центренерго має відбутися в пакеті з вугільними шахтами — експерт

Приватизація Центренерго має відбутися в пакеті з вугільними шахтами — експерт

«Якщо залишити «Центренерго» при державі, то це питання буде тягнути рейтинг президента донизу»

Приватизація «Центренерго» повинна відбутися після її об’єднання з вугільними шахтами і створення вертикально-інтегрованої компанії. Про це пише член наглядової ради Інституту енергетичних стратегії Юрій Корольчук в своєму блозі на сайті «Кореспондент».

Коментарів немає