У Мінрегіоні планують встановити лічильники у всі житлові будинки

У Мінрегіоні планують встановити лічильники у всі житлові будинки

Лічильниками теплової енергії оснащені 81,3% житлових будівель, лічильниками гарячої води - 17%, лічильниками питної води - 74,6%, свідчать дані Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження.

"Заручником цієї ситуації є споживач, адже він оплачує послуги за нормами, які переважно завищені", – каже заступник Міністра розвитку громад та територій Наталія Хоцянівська.

Коментарів немає